Jesteś: 90730 gościem
telefon 606 444 804
tor

O nas

Nasza firma to ośrodek szkolenia kierowców "TOR" istniejący  od 2000 roku.
Od 2001 roku jesteśmy pod patronatem INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO oraz współpracujemy z Polską Izbą Gospodarczą Ośrodków Szkolenia Kierowców co jest gwarancją wysokiego poziomu szkoleń oraz wysoki stopień kwalifikacji naszych instruktorów.

Działalność swoją skupiamy na terenie Płocka i okolic.  
Nasz ośrodek otrzymał od Prezydenta Miasta Płocka zezwolenie na prowadzenie szkolenia. Weryfikacji podlegały: sala wykładowa, plac manewrowy oraz samochody. Otrzymaliśmy bardzo dobry wynik. Posiadamy uprawnienia do szkoleń na wszystkie kategorie prawa jazdy. Otrzymaliśmy pozwolenie od Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie kursów kwalifikacyjnych dla kierowców wykonujących transport drogowy

Prowadzimy szkolenia na nowych samochodach osobowych  Skoda Fabia, sprawnych technicznie samochodach ciężarowych MAN i autobusie Mercedes Benz oraz motocyklach, które aktualnie znajdują się na egzaminach państwowych.
Posiadamy własny plac manewrowy identyczny z egzaminacyjnym, co pozwala kursantom na prawidłowe odbywanie zajęć praktycznych.
Sala wykładowa wyposażona jest w niezbędne pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny do prowadzenia zajęć teoretycznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego dysponujemy 4 stanowiskami komputerowymi do nauki przepisów ruchu drogowego. Oferujemy wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe na miejscu.

Ponadto prowadzimy szkolenia zawodowe dla kierowców zawodowych wykonujących transport drogowy. Kwalifikację wstępną oraz szkolenia zawodowe

Współpracujemy z lekarzem medycyny uprawnionym do przeprowadzania badań kandydatów na kierowców, które odbywają się w siedzibie ośrodka. Proponujemy konkurencyjne ceny

PONADTO DOŚWIADCZONA I MŁODA KADRA INSTRUKTORSKA ZAPEWNI BEZSTRESOWY PRZEBIEG SZKOLENIA ZARÓWNO NA WYKŁADACH JAK I PODCZAS ZAJĘĆ PRAKTYCZNTCH.